Створіть чохол для Asus з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого пристрою від Asus

Не можете знайти потрібний вам дизайн захисного чохлу для мобільного телефону від Asus? Наш магазин www.etuo.ua подбав про цю незручність та створив альтернативне рішення. Пропонуємо вашій увазі персоналізовані захисні чохли для пристрїв Asus. Ви можете обрати селфі із коханою людиною, родинний портрет, фото вашої дитини, зображення автомобілю вашої мрії, знімок вашого улюбленого актору, важливу для вас цитата із прочитаної книги або будь-який інший принт. Вам лише потрібно заватнтажити зображення, а ми його якісно надрукуємо. Чохол не подряпається та не зітреться, тому ви довго насолоджуватиметесь унікальним дизайном вашого аксесуару.

Стильний та надійний аксесуар

Якщо ви дбаєте про свій мобільний пристрій та бажаєте підвищити рівень його захисту, пропонуємо переглянути наш асортимент захисних чохлів. Аксесуар запобігає негативному впливу бруду, пилу та подряпин на вразливий корпус вашого телефону Asus. Чохли вироблені зі стійких до типових щоденних механічних пошкоджень матеріалів. Кожен виріб було спеціально розроблено для конкретної моделі пристрою, завдяки чому він точно повторює форми корпусу та забезпечує максимальний захист вашого телефону. Окрім цього, виробник подбав про ваш комфорт та створів усі необхідні роз’єми для зручного користування пристроєм. Чохол допоможе зберегти ваш пристрій неушкодженим навіть після декількох років користування ним.

Asus – якість перевірена роками

Транснаціональну компанію Asus було засновано 1989 року в Тайвані. Найбільшої популярності вони здобули завдяки успішному виробництву ноутбуків, саме тому назва бренду асоціюється із персональними комп’ютерами. Однак, окрім цього, Asus займається виробництвом материнських плат, моніторів, оптичних приводів, мережевого обладнання, відеокарт, серверів, систем охолодження та маршрутизаторів. На сьогоднішній день, Asus фокусується на розробці та випуску «розумних» технологій наступного покоління, які дозволять поліпшити життя людей по всьому світу. Так, починаючи з 2009 року, компанія Asus співпрацює з державними органами, такими як Міністерство закордонних справ, і неурядовими організаціями для створення цифрових навчальних центрів в країнах, що розвиваються. Більше того, компанія дбає про навколишнє середовище та займається переробкою електронних відходів.