Створіть чохол для Archos з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого мобільного телефону Archos

Якщо вам подобаються нестандартні рішення, пропонуємо звернути увагу на персоналізовані захисні чохли для пристроїв Archos. Вам більше не треба гаяти час на пошуки бажаного дизайну аксесуару, адже ви можете створити його самі! Вам лише потрібно обрати зображення, фотографію, цитату або будь-який інший принт, а ми подбаємо про його високоякісний друк на захисному чохлі. Такий незвичайний аксесуар стане унікальним подарунком для вашої коханої людини, приятеля, друга, сусіда або колеги, адже персоналізований подарунок вони запам’ятають надовго. Зображення не зітреться та не подряпається, тому власник такого виробу довго насолоджуватиметься індивідуальним дизайном захисного аксесуару.

Практичний та стильний аксесуар

Захисний чохол – це необхідний аксесуар, який знадобиться кожному власнику смартфону від Archos. Чохол було вироблено зі стійких до типових щоденних пошкоджень матеріалів. Аксесуар надійно захистить ваш пристрій від пилу, бруду та подряпин, а також, здатний мінімізувати можливі наслідки падіння вашого смартфону, у разі потреби. Виріб точно повторює форми корпусу мобільного телефону, адже кожен чохол було спеціально створено для конкретної моделі. Внутрішня частина аксесуару м’яка та гладенька, завдяки чому ваш пристрій не подряпається зсередини. Окрім надійного захисту, чохол надає вашому телефону стильного дизайну, який ви навіть можете створити самі.

Arhos – відомий французький виробник у світі телекомунікацій

Arhos – це авторитетний французький виробник мобільних пристроїв та "розумних гаджетів", який було засновано 1988 року. Назва бренду походить від анаграми імені засновника бренду, Анрі Крохаса, а грецькою мовою слово «Архос» означає «Майстер». Головний офіс компанії знаходиться в місті Іньї, у технологічному кластері Париж-Саклі. Компанія розробила широкий асортимент продукції, у тому числі портативних аудіо- і відеоплеєрів, цифрових відеорекордерів, смартфонів та інтернет-планшетів. Arhos випускає мобільні пристрої, як під власною торгівельною маркою, так і в якості ОЕМ-виробника для таких брендів, як Gionee, Micromax, Intex, Lava. У своїй діяльності компанія орієнтується на новітні технологічні принципи, що дозволяє їй виробляти популярні серед користувачів та відзначені нагородами цифрові пристрої портативного типу.