Створіть чохол для Apple з малюнком власний.

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого пристрою Apple

Якщо ви власник інноваційного смартфону від Apple, ми знаємо, що вам подобається виділятися серед натовпу. Пропонуємо вашій увазі унікальний чохол для вашого смартфону, який ви можете створити у нашому магазині www.etuo.ua згідно до будь-яких ваших уподобань. Ви можете обрати фотографію вашої коханої людини або сімейний портрет, знімок вашого улюбленого актору або зображення мультиплікаційного герою, фотографію вашого міста або важливу для вас цитату із книги. Все, що вам потрібно: обрати потрібне зображення, а ми подбаємо про високоякісний друк. Такий персоналізований чохол стане незабутнім подарунком, адже ви можете обрати особливе зображення до будь-якої події.

Чохол для телефону – надійний захист вашого пристрою

Кожен власник пристрою від легендарної американської компанії Apple знає як легко подряпати вразливий корпус мобільного телефону. Якщо ви бажаєте підвищити рівень захисту вашого гаджету від подряпин, пилу та бруду, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. У нашому магазині представлено широкий асортимент захисних аксесуарів, створених для конкретних моделей Apple, окрім цього, ви можете створити свій власний дизайн. Усі аксесуари були вироблені зі стійких до типових щоденних пошкоджень матеріалів. Окрім цього, захисні чохли здатні мінімізувати можливі наслідки падіння вашого пристрою, у разі потреби. Міцні ззовні, чохли мають м’яку та гладеньку внутрішню поверхню аби не пошкодити корпус вашого телефону зсередини.

Apple – легендарний виробник пристроїв високого класу

Напевно, кожна сучасна людина чула про відомий на весь світ бренд Apple. Американська корпорація спеціалізується на виробництві персональних та планшетних комп'ютерів, аудіоплеєрів, телефонів та програмного забезпечення. Її було створено 1976 року Стівом Джобсом та Стівом Возняком у Каліфорнії. Завдяки інноваційним технологіям, стильному дизайну та міцній маркетинговій стратегії, корпорація створила унікальну репутацію в індустрії споживчої електроніки, яку можна порівняти із культом. У 1984 році, компанія Apple вперше представила новий 32-розрядний комп'ютер Macintosh. Раніше інших виробників, Apple представили графічний інтерфейс користувача та комп'ютерну мишу. Окрім цього, Apple є першою американською компанією, чия капіталізація перевищила 1,044 трлн доларів США.