+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик

Створіть чохол для Allview з малюнком власний.

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

Створіть власний чохол для вашого мобільного телефону Allview

Захисний чохол для телефону – це надзвичайно популярний аксесуар. Існує широкий вибір чохлів: ви можете обрати улюблений колір або знайти цікавий дизайн. Наш магазин www.etuo.ua зробив крок уперед, адже ми пропонуємо вашій увазі персоналізовані захисні чохли для Allview, спеціально для шанувальників унікальних виробів. Таким чином, вам не доведеться шукати потрібний вам принт, а лише обрати власне зображення та завантажити його на наш сайт. Фотографія вашої дитини, логотип улюбленого бренду, важлива для вас цитата, зображення рідного міста або міста вашої мрії, – все залежить тільки від ваших побажань. Ми пропонуємо високу якість друку, тому обраний дизайн не подряпається та не зітреться, навіть після довготривалого користування.

Захисний чохол – необхідний аксесуар

Кожен користувач сучасного смартфону знає наскільки корпус сучасного телефону є вразливим. Якщо ви бажаєте захистити ваш пристрій Allview від пилу, бруду та подряпин, пропонуємо звернути увагу на захисний чохол. Такий аксесуар вироблено зі стійких до типових щоденних матеріалів, а його внутрішня сторона м’яка та гладка. Чохол міцно триматиме ваш телефон та захистить його від зовнішніх пошкоджень, а також мінімізує можливі наслідки падіння вашого пристрою. Аксесуар наддасть вашому смартфону стильного вигляду, а також збереже його корпус у первинному вигляді.

Allview – авторитетний румунський бренд

Allview – це румунський бренд електроніки, який було засновано 1994 року та належить компанії Visual Fan, що знаходиться у Брашові. Основна продукція компанії включає телевізори, смартфони , планшети , ноутбуки та аксесуари, які виробляються у Китаї різними партнерами з OEM. Хоча бренд Allview ще не набув широкої популярності закордоном, 2015 року він посів третє місце за часткою ринку румунських смартфонів. Окрім цього, у вересні 2017 року компанія запустила смартфон Allview X4 Soul Infinity, який представив першого віртуального помічника який підтримує румунську мову під назвою AVI. Пристрої мають зручний інтерфейс, привабливий дизайн, новітні технічні характеристики та високу продуктивність. Компанія відрізняється великою кількістю моделей смартфонів, які цілком можуть конкурувати з відомими світовими брендами.