Створіть чохол для Alcatel з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого смартфону Alcatel

Шукаєте унікальний захисний аксесуар для вашого мобільного телефону? У нашому магазині www.etuo.ua ви зможете створити власний персоналізований чохол для пристрою від Alcatel. Ви можете обрати свою фотографію, сімейний портрет, знімок вашого улюбленця, зображення міста, до якого ви мрієте поїхати, логотип улюбленого бренду або футбольного клубу. Такий аксесуар стане незабутнім подарунком для коханої людини, адже ви можете обрати особливе для вас обох зображення. У свою чергу, ми якісно надрукуємо обраний принт, а ви насолоджуватиметесь індивідуальним дизайном практичного аксесуару та надійним захистом вашого пристрою.

Надійний та стильний аксесуар

Вам обов’язково знадобиться надійний аксесуар, якщо ви бажаєте зберегти ваш телефон неушкодженим навіть після довготривалого щоденного користування. Наш магазин пропонує широкий асортимент чохлів для вашого пристрою від Alcatel. Ви можете обрати аксессуар, спеціально створений для моделі вашого смартфону. Наші чохли виготовлені зі стійких до типових пошкоджень матеріалів, що здатні мінімізувати можливі наслідки падіння вашого пристрою. Внутрішня сторона аксесуару м’яка та гладка, тому поверхня не подряпає ваш пристрій зсередини. Чохол точно повторює всі деталі корпусу вашого телефону, тому ваш пристрій не ковзатиме та на випаде з нього. Надійний аксесуар наддасть вашому смартфону стильного вигляду та підкреслить вашу індивідуальність.

Alcatel – опис бреду

Відому компанію Alcatel було засновано у столиці Франції далекого 1898 року. Діяльність здійснювалася у трьох основних сегментах через три бізнес-групи компанії: Фіксовані системи зв'язку, Мобільні системи зв'язку та Корпоративні системи зв'язку. Окрім цього, до складу компанії входив підрозділ, який займався розробкою та виробництвом систем сигналізації та управлінням руху на залізницях. З точки зору споживача, компанія набула широкої відомості завдяки своїм апаратам стільникового зв'язку, які поширювались у 130 країнах світу. 2006 року компанія Alcatel оголосила про майбутнє злиття зі своїм конкурентом – американською компанією Lucent Technologies, об'єднана компанія отримала назву Alcatel-Lucent. Сьогодні Alcatel-Lucent входить до топ-10 світових виробників мобільних пристроїв, завдяки інноваційним технологіям, широкому асортименту та лояльній ціновій політиці.