Чехлы на Wiko - чохол для телефонов

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір чохлів для телефонів Wiko

Популярність французьких мобільних телефонів від торгової марки Wiko Mobile завойовує все більше сердець користувачів за межами рідної Франції. Напевно, кожен знайде свій улюблений тип чохла (силіконовий чи чохол-книжка), завдяки якому ваш смартфон Wiko отримає захист від подряпин, стирання та інших можливих механічних пошкоджень. Кожен корпус для мобільного телефону ідеально підходить до конкретної моделі Wiko та має спеціальні вирізи для всіх компонентів та роз'ємів. Тому не потрібно кожного разу знімати чохол, щоб підключити смартфон до зарядного пристрою або під час використовування камерою. В магазині Etuo ви знайдете кілька сотень кольорів і дизайнів на вибір. А для тих, хто вимагає більше від свого чохла для телефону, можна розробити та замовити індивідуальний корпус. програма від магазину Etuo - це зручний та зрозумілий додаток, на який ви можете завантажувати одне чи декілька зображень (бажано, високої роздільної здатності) та додавати власний напис.

Ідеально підібраний чохол для смартфона Wiko Mobile

Мобільні пристрої Wiko, такі як смартфони, стільникові телефони та планшети, дуже крихкі і делікатні, тому піддаються пошкодженню від удару або падіння. Крім того, як і кожен мобільний телефон пристрої від фірми Wiko Mobile можуть ушкодитись підчас щоденного користування.Щоб захистити свій смартфон від бруду і механічних пошкодження варто вибрати чохол для телефону Wiko.

Wiko - опис торгової марки

Wiko або Wiko Mobile - це телекомунікаційна компанія, яка була заснована в 2011 році в Марселі (Франція). Мета засновника бренду Седріка Вілмотса - рости за межами Франції та завойовувати серця покупців з усього світу. Швидкий розвиток та правильне управління привели до досягнення початкової мети протягом всьго 3 років. Highway (з анг. Шосе) та Rainbow (з анг. Веселка) були першими моделями мобільних телефонів виробництва компанії Wiko Mobile, які побачили клієнти за межами Франції. Швидкий успіх, досягнутий компанією, був додатковим стимулом для подальшого розвитку торгової марки . Тому з року в рік ми можемо стежити за динамічним технологічним розвитком смартфонів Wiko.