+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон OPPO

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Широкий вибір чохлів для телефонів Oppo

На Etuo ви можете знайти дуже широкий вибір чохлів для телефонів OPPO. Корпус телефону OPPO - це силіконовий чохол для смартфона, який захищає пристрій від пошкоджень, а також надає йому унікальний стиль та характер. Всі силіконові чохли виготовлені з високоякісних матеріалів, вони гнучкі та ідеально підходять до обраних моделей телефонів OPPO. Аксесуар має гладку і приємну на дотик поверхню, на якій не залишається жирні відбитки пальців. Точні вирізи та накладки на бічних клавішах полегшують доступ до всіх компонентів телефону. Таким чином, ви можете використовувати камеру, гніздо для зарядки або динамік, не виймаючи телефон з корпусу. Завдяки дещо видовженим краям, корпус телефону OPPO захищає не тільки сторони та задню частину смартфона, а й скло.

Ідеально підібраний чохол для смартфона Oppo

Мобільні телефони від динамічно розвиваючогося виробника Oppo - це надзвичайно комплексні пристрої, що поєднують в собі інноваційні технології, стильний дизайн та зручність використання. Однак, як і будь-який електронний пристрій, мобільні телефони Oppo досить крихкі, тому потребують додаткового захисту у вигляді чохла чи бампера. Він не тільки захищає мобільний телефон від наслідків ударів чи падінь, але також служить захисним покриттям від бруду, слідів жиру та пилу. Вибираючи мобільний телефон від Oppo, варто ghbl,fnb стильний чохол, який ідеально підходить до обраної моделі мобільного телефону.

Oppo - опис торгової марки

Guangdong OPPO Mobile Telecommunications Corp., Ltd, або які частіше її називають OPPO, була створена у 2001 році в Китаї, а на міжнародному ринку з'явилась в 2004 році. Незважаючи на короткий досвід порівняно з такими гігантами, як Samsung або Nokia, смартфони від OPPO є надзвичайно популярними у всьому світі, а в Азії Орро є одним з найбільших виробників. Бренд пропонує технічно просунуту продукцію за конкурентними цінами порівняно із західними виробниками. Мобільні телефони від OPPO - це інноваційні технологічні рішення для повсякденного використання.