+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Nokia G20

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Захистіть вразливий корпус вашого Nokia G20

Сучасні смартфони стають дедалі більш ефективними та необхідними у нашому житті. Ми активно користуємося мобільними пристроями, адже вони допомагають нам вирішувати цілу низку буденних та робочих справ. Ці маленькі асистенти вміщають в собі безліч корисних функцій та програм. Однак, ви вже напевне помітили, що більшість смартфонів не відрізняються стійкістю до навколишніх подразників. Постійна експлуатація негативно впливає на цілісність їхніх корпусів. Неминучий контакт із твердими та гострими предметами призводить до появи чисельних подряпин на поверхні телефону. Звичайно, є також і гарні новини. На ринку доступні захисні чохли, які чудово вбережуть ваш Nokia G20 від пошкоджень та значно подовжать термін його експлуатації. Оскільки вже наявних подряпин неможливо позбутися, ми радимо попередити появу нових.

Захисний чохол – це міцний та стильний виріб

На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете знайти виключно якісні чохли. Їх було виготовлено з міцних та стійких матеріалів, що забезпечать довговічність аксесуарів. Вироби надійно захистять ваш Nokia G20 від пилу, бруду та більшості типових пошкоджень. Звичайно, вам все одно доведеться обережно користуватися смартфоном, адже наявність чохлу не дає 100% гарантії у разі падіння пристрою на землю. Однак, виріб здатний мінімізувати потенційні наслідки подібної необережності. Окрім захисту, чохол також відіграє естетичну функцію. Завдяки широкому асортименту, вам не доведеться обирати між надійним захистом та привабливим виглядом аксесуару. Обравши чохол улюбленого кольору ви прикрасите зовнішній вигляд свого смартфону та підкреслити ваш неповторний смак. Спробуйте проекспериментувати!

Велика колекція захисний виробів для вашого Nokia G20

У нас ви знайдете чимало захисних чохлів на будь-який смак. Ми ретельно добирали різні товари та зробили нашу колекцію максимально різноманітною та багатогранною. Таким чином, кожен користувач зможе знайти щось дійсно особливе для свого Nokia G20. Для шанувальників мінімалізму, ми підготували безліч однокольорових чохлів у різних відтінках. Так, у нас ви знайдете виріб того самого кольору, якого ніде більше немає. А якщо вам подобаються яскраві принти, у нас ви побичите вироби із квітковими візерунками, стильною абстракцією, кумедними написами, зображеннями їжі, мотивуючими цитатами, анімалістичними принтами, фольклорними мотивами та багато іншого. Деякі користувачі обирають один чохол та користуються ним протягом кількох років, а є також інша категорія людей. Вони купують одразу декілька виробів та збирають цілу домашню колекцію, змінюючи захисний аксесуар згідно до настрою, події чи пори року. А який варіант більше підходить вам?

Кожен чохол було створено спеціально для корпусу Nokia G20

Ми дбаємо про ваше задоволення нашими товарами, а тому представляємо вашій увазі тільки найкращі вироби. Незалежно від вашого вибору, ви можете бути впевненими у високій якості кожного із запропонованих аксесуарів. Чохли було спроектовано та створено спеціально для вашого Nokia G20. Виробники взяли до уваги всі особливості будови корпусу даного смартфону. Аксесуари точно повторюватимуть усі вигини мобільного пристрою та щільно прилягатимуть до нього. Чохли були оздоблені всіма необхідними вирізами для компонентів вашого пристрою, таких як камера, мікрофон, динамік, бічні клавіши та роз’єми. Таким чином, наявність захисного виробу на поверхні вашого телефону абсолютно не заважатиме його комфортній експлуатації. Самі чохли компактні та легкі, завдяки чому, вони не збільшуватимуть розмірів пристрою.

Створіть унікальний принт для вашого захисного аксесуару

Персоналізовані товари досі набирають популярності та поступово проникають у всі сфери людської діяльності. Якщо вам подобається цей тренд, напевне, створення власного дизайну захисного чохлу стане цікавим для вас досвідом. Пропонуємо скористатися спеціальною функцією на нашому сайті, яка дозволить вам спроектувати унікальний принт за лічені хвилини. Просто зазначте модель та виробника вашого Nokia G20. Ви також можете спроектувати чохол для близької вам людини, адже такий унікальний виріб стане чудовим подарунком до будь-якої нагоди. У цьому випадку, вам потрібно буде вказати модель та виробника смартфону отримувача. Потім оберіть зображення, яке згодом буде надруковано на зовнішній поверхні виробу та завантажте його на наш сайт у зазначеному для цього місці. Звичайно, ніхто обмежуватиме вашої фантазії, але ми радимо надати перевагу картинці високої якості. Це дуже важливо для отримання чіткого результату.