+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Nokia 3.4

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Чохол на телефон Nokia 3.4

Як залишатися спокійним поки смартфон Nokia 3.4 летить на бетонну підлогу? Все дуже просто - придбайте надійний чохол та захисне скло на свій телефон. Смартфон ви носите завжди з собою. Переносите його в кишені, в сумці, в рюкзаку чи просто в руках. Щодня цей делікатний електронний пристрій наражений на небезпеку пошкоджень. Напевно ви хочете зберегти телефон довго і в як найкращому стані, щоб потім передати його дитині, бабусі або звичайно перепродати по добрій ціні. Перед тим як віддати телефон в нові руки просто виймаєте пристрій з чохла і все - смартфон після кількох років тяжкої праці виглядає так, ніби тільки вчора з фабрики.

Кейси та інший захист смартфона Nokia 3.4

Якщо ваш телефон Nokia 3.4 потребує надійного захисту, то варто перевірити які види чохлів продукують саме для цієї моделі пристрою. Підбирайте індивідуальний футляр, що точно відповідає розмірам телефону (160.97 x 75.99 x 8.70 міліметрів). В чохлі всі отвори повинні відповідати місцю розміщення та розмірам об'єктиву фотоапарата, всіх кнопок та роз'єму до зарядного пристою. Вибирати є з чого. Чохол книжка, бампер чи фліп. Можна придбати силіконовий, шкіряний чи пластиковий. На кожен смак - класичний чорний, елегантний білий, а може сміливий різнокольоровий. Хочете індивідуальну графіку на чохол до телефону - ви в правильному місці, саме у нас можете самі приготувати дизайн, кольори та зображення на майбутньому чохлі телефону Nokia 3.4.

Який смартфон Nokia 2.4 або 3.4

Хоча назви модельні цих смартфонів дуже подібні, потрібно уважно підбирати правильний чохол на саме ваш телефон. Головна відмінність, яка впливає на те, що кейс від одного смартфона не підійде до іншого це розміри. Телефон Nokia 2.4 (165.85 x 76.30 x 8.69 mm) але вже пристрій 3.4 має (160.97 x 75.99 x 8.70 mm). Ці тільки кілька міліметрів роблять велику різницю. Крім того, Nokia 3.4 має кращий об'єктив - 13 Mpx, екран 6.39" та акумулятор 4000 mAh. Тому власне варто правильно підбирати чохол саме до вашого телефону.