Знайти чохол до свого пристрою:
   
+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Motorola Moto G9 Power

Смартфони Motorola Moto G9 Play, Motorola Moto G9 Plus, то абсолютно різні моделі

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Відповідний чохол для телефону Motorola Moto G9 Power

Смартфон Motorola Moto G9 Power є одним з лідерів серед подібних пристроїв цієї категорії. Такий смартфон це передусім складні сучасні електронні рішення. Використана електроніка є дуже тендітною. Навіть невеликі, здавалося б, удари можуть призвести до повної втрати телефону, і що дуже важливо - теж збережених на ньому даних, фотографій, контактів. Не варто ризикувати так цінними речами - придбайте високоякісний чохол, який на багато підвищить рівень витривалості телефону на різного роду загрози.

Чохол це надійний захисник смартфону Motorola Moto G9 Power

Які саме загрози щодня чекають на наші електронні пристрої та як в цьому нам допоможе футляр? Найбільша і найчастіша можлива проблема то гравітація, яка кожного дня призводить до безповоротних знищень сотень телефонів. Гравітацію перемогти ми не в змозі, але зберегти смартфон вже так. Доброї якості телефон використовує в тому числі теж силікон та гуму. Ці матеріали добре амортизують при падінні на тверді поверхні. Крім того, силікон приємний на дотик, легко формується в різні фігури, фарбується у всілякі кольори. Міцніші кейси застосовують теж твердий пластик або навіть металеві елементи, щоб додати міцності корпусу і ще надійніше захищати від ударів. Іншими ворогами смартфона є бруд, пил і звичайно різні гострі предмети, котрі дряпають телефон. Неприємні подряпини можуть зробити ключі або монета в кишені чи в сумці. Навіть маленька тверда піщинка в одній кишені з телефонем за один день може намалювати непотрібні візерунки.

Чохол і захист екрану на телефоні Motorola Moto G9 Power

Не всі чохли надійно захищають дисплей. Провідними серед кейсів по захисту сенсорних екранів є типи фліп та книжка. Ці чохли в замкненому стані мають спеціальне покриття на екран. Ця особливість значно впливає за безпеку цієї частини пристрою. Незалежно від застосованого футляра дуже добрим рішенням є придбання спеціального захисного скла на дисплей смартфона. У цьому випадку телефон, який впаде на тверду поверхню має більші шанси на виживання ніж екран без захисту.