Чехлы на Motorola - чохол для телефонов

Filters Collapse
Марка пристрою 1030
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір чохлів для телефонів Motorola

Мобільні телефони з логотипом всесвітньо відомого бренду Motorola вирізняються своєю високою якістю, довговічністю та неповторним стилем. Кожен власник такого смартфона обов’язково захоче зберегти красу і захистити свій пристрій від пошкоджень, подряпин, потертостей і бруду, максимально продовживши його "життя". Магазин Etuo пропонує до декількох сотень бамперів, силіконових та дерев'яних корпусів, а також чохли типу Книга для вашого пристрою . Оригінальна графіка та великий вибір кольорів дозволяє надати вашому смартфону від фірми Motorola незвичайний та сучасний вигляд. У кожному з доступних чохлів для телефонів Motorola є всі необхідні вирізи для кнопок і розємів, тому ви можете повністю використовувати свій смартфон, не виймаючи його з чохла. Крім того, магазин Etuo надає своїм клієнтам можливість розробити власний чохол з нуля ,завдяки своїй фантазії та ідеям ,з оригінальною графікою та написом. Зручна в користуванні програма дозволяє за кілька хвилин спроектувати новий корпус, додавши одну чи більше фотографій і також додати вибраний напис.

Ідеально підібраний чохол для смартфона Motorola

Мобільний телефон або смартфон Motorola - це надзвичайно комплексний і складний пристрій з категорії побутової електроніки, але варто пам’ятати, що також цей пристрій та його компоненти надзвичайно крихкі. Ось чому безпека мобільного телефону Motorola є відповідальністю кожного користувача після його придбання і найкращим рішенням є бампер для смартфонів від магазину Etuo. Крім того, чохол Motorola служить захисним покриттям від бруду, пилу, жиру та відбитків пальців.

Motorola - опис торгової марки

Motorola - це всесвітньо відома американська компанія, заснована в 1928 році, штаб-квартира якої розташована в передмісті Чикаго в Шаумбурзі. До того, як компанія прийняла нинішню назву Motorola в 1947 році, вона називалася - Galvin Manufacturing Corporation. теперішня назва чудово відображає діяльність компанії і є поєднанням двох слів: Мотор (двигун) та Вітріола (розмовна назва радіо в першій половині ХХ століття). В даний час Motorola відома тим, що виробляє широкий спектр пристроїв, включаючи смартфони, приймачі та мережеву інфраструктуру для мобільної телефонії.