+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон LG K62 Plus

Смартфони LG K62, то абсолютно різні моделі

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Як захистити телефон LG K62 plus?

Найкращий спосіб захисту такої електроніки - придбати чохол. Відразу виникає питання який. Відповідь проста - той, що нам подобається. Найефективнішим буде тип чохол книжка. Що робити, якщо нам не подобається відкривати кришку щоразу, коли ми хочемо перевірити час на своєму смартфоні? Хорошим вибором може стати силіконовий футляр, зовнішній вигляд якого ми можемо спроєктувати самі. Однак, чи справді цього достатньо, щоб LG K62 plus залишився цілим? Не обов'язково. Тому правильним рішенням буде придбання додаткового змінного захисного скла, завдяки якому навіть падіння з великої висоти на тверду поверхню не буде небезпечним для дисплея.

Що таке кейс Wallet Book?

Це обкладинка, чохол книжка. Він створюється поєднанням силіконового чохла, кришечки та функціональністю гаманця. футляр також має інші функції гаманця, у нього є кишені збоку, де знаходиться дисплей. Ми можемо там сховати, наприклад, банківські картки або посвідчення особи, що дуже корисно, коли ви не хочете брати гаманець або сумку, коли виходите з дому, і водночас завдяки цьому рішенню, ви можете взяти всі необхідні документи з собою відразу. Крім того, такий тип гаманця корисний, коли нам потрібно приховати термінову записку в певний момент, а у нас є лише телефон, для цього варто використовувати спеціальне місце в кейсі. Чохол книжка на LG K62 plus виглядає дуже елегантно, і можливість надрукувати на ній свою фотографію неймовірно приваблива.

Навіщо нам чохол на смартфон LG K62 plus?

Ми використовуємо кейси для телефонів з багатьох причин. Найголовніше - захистити наш смартфон від пошкодження внаслідок падіння або подряпин, спричинених покладанням його в нестерильну кишеню. Найчастіше це трапляється у повсякденному житті. Напевно, кожен хоч раз стикався або був свідком ситуації, коли смартфон вислизає з руки та падає, наприклад, на бетон. Тоді ми відчуваємо невелику панічну атаку, побоюючись розміру шкоди нашому новому LG K62 plus. Найчастіше саме падіння з висоти понад метр над поверхнею та удари об тверду підлогу становлять найбільшу небезпеку для наших мобільних пристроїв. Крім того, чохол має й інші функції безпеки. Він захищає наш смартфон від впливу вологи, а також захищає від попадання дрібних частинок піску та пилку всередину. Як результат, ми можемо безпечно користуватися своїм телефоном на відкритому повітрі або навіть на пляжі, не боячись можливих опадів чи інших несприятливих ситуацій.

Чохол для телефону та захист пристрою

На ринку ми можемо знайти величезну кількість різноманітних кейсів, які по-різному можуть захищати наш LG K62 plus. Кожен товар, який ми звикли називати чохлом на телефон, можна розділити на кілька окремих видів. На ринку є футляри, якими ми закриваємо одну частину пристрою, або так звані «спинки», які в основному захищають задню частину телефону, а також мають виступаючі кути, завдяки чому екран може розраховувати на певний захист. Є також бампери, тобто захист, який кріпиться по краях смартфона. З цієї причини захист пристроїв у чохлах залежить, зокрема, від типу обкладинки, яку ми обрали. Крім того, велике значення має матеріал та якість аксесуара.

Довговічність телефонів у минулому та сьогодні

Мобільні пристрої ще до часів смартфонів мають репутацію набагато довговічніших. Кожен, хто довго мав один зі знакових телефонів Nokia, може сказати, що заряджав його дуже рідко, губив на вулиці та знаходив по кількох днях, кидав з другого поверху, а телефон все ще був цілим. Однак часи змінюються, і смартфони - це зовсім інша технологія. Замість пів кілограма пластику маємо дуже тонкий корпус, мінімалістичні дисплеї перетворилися на величезні сенсорні екрани, розбиття яких - дуже проста справа. Тому в наш час наявність якісного чохла на телефон LG K62 plus є дуже важливим елементом.