+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон LG K22

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Подбайте про безпеку вразливого корпусу вашого LG K22

Кожного дня вчені працюють над розробкою нових технологій та вдосконаленням вже існуючих. У наслідок, наші мобільні телефони стають все більш швидкими, ефективними та корисними. Портативний пристрій розважає нас соціальними мережами коли ми стоїмо у довгій черзі, мапи допомагають зорієнтуватися на місцевості у незнайомому місті, нотатки дозволяють записувати важливі думки будь-де, нагадування допомагають не забути про важливі події, перекладач дозволяє швидко зрозуміти зміст незнайомих слів, пошукові системи швидко знайдуть відповідь на будь-яке питання, а музичний плеєр піднімає настрій після важкого дня. Мобільні телефони настільки сильно закріпилися у нашому повсякденному житті, що ми й уявити не можемо виконання буденних справ без допомоги улюбленого пристрою. Хоча постійне користування смартфоном помітно спрощує наше життя, це негативно впливає на корпус гаджету. Не дивлячись на постійні інновації та розвиток, корпуси сучасних смартфонів залишаються вразливим та слабким. Контакт із будь-якої твердою поверхнею може залишити сліди на телефоні, що потенційно призводить до коштовного ремонту, або, навіть, придбання нового пристрою.

Якісний захисний чохол для вашого пристрою

Якщо ви хотіли б вберегти свій LG K22 від негативного впливу зовнішнього середовища, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Придбання такого аксесуару стане чудовою інвестицією, адже він зданий запобігти більшості щоденних пошкоджень. Виріб забезпечить захист від пилу, бруду, пошкоджень та подряпин. Пропонуємо ознайомитися з нашою колекцію аксесуарів. На нашому сайті представлені чохли багатьох відтінків кольорів та матеріалів. Окрім цього, ви можете зробити вибір серед стильних принтів, модних візерунків, гарних малюнків та кумедних зображень. Якщо на вашому телефоні вже з’явилися подряпини, такий чудовий аксесуар здатний легко приховати ці недоліки.

Чохол – це зручний та стильний виріб

Кожен аксесуар було створено спеціально для моделі LG K22, завдяки чому, вони ідеально прилягатимуть до корпусу смартфону та максимально захищатимуть його. Вироби оснащені усіма необхідними вирізами для динаміку, мікрофону, камери, а також роз’ємів для навушників та зарядного пристрою. Чохол не заважатиме зручному користуванню телефоном та не збільшуватиме його розмірів візуально. Чохол прикрасить зовнішній вигляд вашого смартфону.