Чехлы на Lenovo - чохол для телефонов

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір чохлів для телефонів та планшетів Lenovo

Корпус для мобільного телефону - це не тільки захист пристрою, але й можливість підкреслити вашу індивідуальність, смак та характер. Корпус для телефону від Lenovo, а також для планшетів, були створені, щоб повністю задовольнити очікування користувачів пристроїв цієї відомої на весь світ марки. Магазин Etuo підготував величезний вибір чохлів типу "Книга", чохлів з кришкою і гумових чохлів. Аксесуари доступні в одноколірних версіях, а також з красивими принтами. Усі корпуси виготовлені з високоякісних матеріалів та гарантує ,щоб ваш телефон був добре захищений протягом свого часу. Крім того, чохол Lenovo пристосований до конкретних моделей смартфонів, завдяки чому вони мають точно підібрані вирізи для таких компонентів, як камера, динамік та функціональні кнопки.

Ідеально підібраний чохол для телефонів та планшетів Lenovo

Мобільні телефони, смартфони та планшети Lenovo, а також інші мобільні пристрої піддаються пошкодженню внаслідок удару або падіння, тому вони потребують додаткового захисту у вигляді чохла чи бампера. Чохол для смартфона Lenovo не тільки захищає ваш мобільний телефон від наслідків падіння, але також служить захисним покриттям від бруду, слідів жиру та пилу. Безпека мобільного телефону або планшета Lenovo є відповідальністю користувача після його придбання і найкраще вибрати бампер Lenovo від інтернет-магазину Etuo.

Lenovo - опис торгової марки

Заснована в 1984 році, New Technology Developer Inc - це в даний час відома на всьому світі фірма Lenovo Group Limited. Це бренд, який асоціюється з інноваційними технологіями як для індивідуальних, так і для бізнес-користувачів, а також для великих підприємств. Цю китайську корпорацію заснував Лю Чуанджі з 10 партнерами, які для створення фірми використовували державне фінансування. Протягом своєї історії компанія носила три назви: New Technology Developer Inc., яка в 1988 році була змінена на Legend, а потім у 2003 році компанія прийняла свою теперішню назву - Lenovo. Компанія здобула більшу популярність, придбавши відділ IBM. Під час транзакції IBM придбала 18,9% акцій компанії Lenovo, а та протягом кількох років отримала права на бренд IBM і додатково придбала цілий його відділ ПК. Фірма не зупинилась на цьому, незабаром вона придбала також Motorola Mobility, від гіганта Google, та IBM x86. В даний час компанія є одним з лідерів у виробництві пристроїв новітніх технологій, таких як персональні комп’ютери або ноутбуки, а також має великий вибір мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.