Бампери /металеві Чохли

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Чохол бампер для телефону

Чохол бампер із алюмінієвою рамою - це міцний чохол для вашого смартфону. Бампер чудово захищає телефон від механічних пошкоджень, таких як подряпини, потертості або тріщини. Серед чохлів цього класу, можна виділити кілька варіантів конструкції бамперів. Алюмінієві бампери – найпоширеніші. Бампери цього типу складаються з двох частин – чохла, виготовленого з якісного пластику, і додаткового алюмінієвого каркасу. Бампери, повністю виготовлені з одного матеріалу - пластику або металу. Двошарова конструкція чохлів бамперів жорстка і ідеально відповідає розмірам конкретної моделі телефону, що забезпечує його надійне тримання, навіть під час падінь. Дизайн бамперів для телефонів виглядає елегантно і акуратно. Бампер дуже добре виглядає на телефоні і надає йому трохи більш ексклюзивного вигляду. У нашому магазині www.etuo.com.ua ви знайдете в наявності широкий асортимент усіх перелічених варіантів бамперів для телефонів, для різних моделей.

Висока якість наших бамперів на телефони

Усі наші бампери ідеально відповідають конкретній моделі смартфону. Бампери додатково мають вирізи для роз’єму для зарядки та додаткових роз'ємів, тому ви можете легко підключити зарядний пристрій або навушники. Алюмінієва рама також має вирізи та кришки для бічних кнопок телефону. Це дозволяє комфортно користуватися бічними кнопками телефону, а оригінальні (вбудовані в пристрій) залишаються захищеними від пошкоджень.

Асортимент бамперів преміум класу

У нас в інтернет-магазині ви, також, знайдете бампери преміум класу відомих і шанованих брендів, таких як Ipaky, Verus або Spingen. Преміум чохли цих брендів, також, скаладаються із двох шарів, але замість пластику, основою є силіконовий чохол високої якості, виготовлений із TPU матеріалу та рама із алюмінію або пластику. Силіконовий чохол чудово працює, як амортизатор. Серед преміум-бамперів є такі, що мають спеціальну структуру всередині гумового чохла або бампери з додатковими подушками безпеки в кутах. Це забезпечує високий ступінь поглинання ударів, а отже, знижує ризик механічних пошкоджень. Бампери, що мають силіконову основу та металеву або пластикову раму, трохи товщі, але користуватися телефоном все ще дуже зручно. Крім того, матова поверхня гуми стійка до появи жирних відбитків пальців.