Чехлы на Archos - чохол для телефонов

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір кейсів для смартфонів марки Archos

Кейси для пристроїв марки Archos, які представлені в нашому інтернет магазині, виготовлені лише з високоякісних матеріалів. Крім цього, доступний досить широкий вибір оригінально підібраних принтів для кейсів, яких налічується кілька сотень. Це чудова можливість підібрати чохол з індивідуальним дизайном для кожного користувача, який буде ідеально виглядати саме на вашому смартфоні. Крім цього, теж є можливість підібрати чохол у мінімалістичному стилі – в одному кольорі та без малюнків. Слід звернути увагу, що серед силіконових чохлів для смартфонів Archos можемо обирати не лише дизайн, а й фактуру матеріалу, з якого створений чохол : прозорий, яскравий глянцевий, або ж стильний матовий.

Інформація про переваги використання засобів захисту телефону Archos

Кейси для смартфонів марки Archos створені з продуманим дизайном. Такі моделі чохлів, безумовно, допоможуть захистити ваші пристрої від багатьох типів механічних пошкоджень та забруднень. У корпусі кейсів для смартфонів марки Archos знаходяться спеціальні вирізи для роз’ємів зарядного пристрою, гарнітури, камери тощо, які гарантують зручність у користуванні смартфоном. Малюнки на силіконових кейсах є довговічними та стійкими до стирання, вицвітання кольорів чи деформацій, а сам пристрій надійно захищено від ударів, подряпин чи потертостей.

Коротка інформація про марку Archos

Компанію Archos заснував Анрі Крохас у 1998 році у Франції, головний офіс компанії знаходиться в місті Іньї, а назва Archos є анаграмою прізвища засновника. У асортименті цієї компанії можна знайти: смартфони, планшети та інше мультимедійне обладнання. Широко відомою компанія стала завдяки створенню цифрового музичного плеєра. Archos була першою компанією, яка випустила на ринок MP3-плеєр, який був обладнаний жорстким диском. Смартфони Archos, на даний час, є досить популярними в країні виробника, і не зважаючи на те, що на польському ринку продукція Archos з'явилася досить недавно – з 2011 року, смартфони цієї марки активно набирають популярність. Також варто зазначити, що компанія випускає якісні пристрої, у доступній ціновій категорії для кожного, на які безумовно варто звернути увагу!