+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Apple iPhone 13

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - срібний>

Чохол для телефону Graver Case - срібний

859 грн.
/ У магазині
Преміум
 
Чохол для телефону Corko Case - темна вишня>

Чохол для телефону Corko Case - темна вишня

879 грн.
/ У магазині

 

 
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - Золотий>

Чохол для телефону Graver Case - Золотий

859 грн.
/ У магазині
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - срібло - вовк>

Чохол для телефону Graver Case - срібло - вовк

979 грн.
/ У магазині
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - мідь - ліс>

Чохол для телефону Graver Case - мідь - ліс

979 грн.
/ У магазині
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - золото - сова>

Чохол для телефону Graver Case - золото - сова

979 грн.
/ У магазині

Захистіть вразливий корпус вашого Apple iPhone 13

Навіть такий легендарний виробник як Apple не зміг зробити корпуси своїх пристроїв міцними. Стильні смартфони надзвичайно вразливі до негативного впливу навколишнього середовища. Цієї проблеми неможливо уникнути, навіть за умови обережного користування телефоном. Будь-який легкий контакт із твердими поверхнями може призвести до появи набридливих подряпин на поверхні смартфону. Вже за кілька тижнів після придбання нового пристрою, його стан більше не можна назвати «ідеальним». Іноді пошкодження настільки глибокі та серйозні, що власникові телефону доводиться витрачати чималі кошті на ремонт корпусу, чи, навіть покупку нового смартфону. Звичайно, є альтернативне рішення для тих, хто не хоче спостерігати за поступовим погіршенням вигляду свого Apple iPhone 13. На сьогоднішній день, на ринку доступні спеціальні захисні чохли, які ефективно вбережуть ваш пристрій у його первісному вигляді.

Захисний чохол – це надійний захист та привабливий дизайн

На сайті нашого інтернет-магазину доступно чимало захисних чохлів для вашого Apple iPhone 13. Придбання такого виробу стане вигідною інвестицією у безпеку корпусу смартфону, адже серйозні пошкодження краще попередити, аніж ремонтувати. Представлені аксесуари надійно захистять корпус вашого мобільного телефону від більшості щоденних пошкодження, пилу та бруду. Чохол також здатен звести до мінімуму можливі наслідки у разі падіння пристрою, хоча й не гарантує 100% захисту у такій ситуації. Сьогоднішній асортимент дозволяє обрати не просто міцний, а ще й гарний захисний аксесуар. Ви можете знайти виріб улюбленого кольору, або зі стильним принтом. Чохол прикрасить корпусу вашого смартфону, а також, підкреслить ваш витончений смак.

Великий асортимент захисних виробів для вашого Apple iPhone 13

У нас представлена унікальна колекція захисних чохлів для вашого Apple iPhone 13. Асортимент просто вражає своїм різноманіттям, адже ми врахували відмінні смаки різних категорій наших клієнтів. Ви зможете швидко знайти привабливий аксесуар, незалежно від вашого віку, статі чи виду діяльності. Пропонуємо переглянути доступні варіанти та самостійно переконатися в цьому. Для шанувальників простих та лаконічних виробів, ми підготували безліч однокольорових чохлів у різних відтінках. Якщо ви надаєте перевагу принтам, ви будете приємно вражені кількістю доступних товарів цієї категорії. Ви зможете зробити свій вибір серед анімалістичних принтів, мотивуючих цитат, квіткових візерунків, стильної абстракції, кумедних написів, незвичайних ілюстрацій, зображень їжі та багато іншого. Незважаючи на таку колосальну кількість вже наявних чохлів, ми не зупиняємося на досягнутому. Спеціально відведена команда постійно аналізує новітні тренди та оновлює наш асортимент згідно до них. З нами ви завжди будете модними та сучасними!

Кожен чохол було створено спеціально для Apple iPhone 13

Ми ретельно добираємо виключно якісні товари та презентуємо вам тільки ті, які відповідають нашим суворим критеріям. Представлені аксесуари були виготовлені зі стійких та міцних матеріалів, що гарантує їхню довготривалу експлуатацію. Звичайно, на ринку існують універсальні захисні чохли, які підходять для різних смартфонів. Однак, ми пропонуємо тільки ті вироби, які було створено та виготовлено саме для Apple iPhone 13. Виробники взяли до уваги особливості будови корпусу цього пристрою. Таким чином, чохли точно повторюватимуть усі вигини смартфону та щільно прилягатимуть до нього. Не дивлячись на це, вироби достатньо гнучкі та пластичні, що дозволяє легко їх зняти та знову встановити. Аксесуари дуже компактні та легкі, а тому, ви не заважатимуть зручній експлуатації мобільного телефону. Спеціальні вирізи забезпечать прямий доступ до зовнішніх компонентів пристрою.

Створіть персоналізований принт для свого захисного виробу

Сучасні технології дозволяють кожному створити власний принт для свого захисного чохла. Більше ніякого марнування енергії та часу на пошуки потрібного аксесуару, адже ви маєте унікальний шанс обрати дизайн виробу самостійно. Ми впевнені в тому, що кожен зможе швидко впоратися з цим творчим завданням. Спочатку вам потрібно зазначити виробника Apple та модель iPhone 13 свого мобільного телефону. Потім слід обрати зображення, яке буде надруковано на зовнішній стороні аксесуару. Коли вибір буде зроблено, залишиться тільки завантажити його у зазначеному на сайті місці. Наше професійне обладнання дозволить отримати якісний та чіткий друк, який тішитиме вас протягом довгого часу.