+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Apple

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів
Преміум
 
Чохол для телефону Graver Case - срібний

Чохол для телефону Graver Case - срібний

427 грн.
/ У магазині

 

 

Широкий вибір кейсів для мобільних пристроїв Apple

Марка Apple постійно вдосконалюється, адже кількість нових моделей телефонів невпинно росте. Відповідно, існує і широкий вибір аксесуарів для мобільних пристроїв. На ринку представлені кейси як для моделей нового покоління, так і для найперших пристроїв-дебютантів, випущених даною маркою.

За бажанням можна вибрати:

чохли-книжки – по вигляду схожі на книгу, верхня панель відкривається вбік. Бувають із застібками та на магнітах; силіконові кейси – захищають бокові сторони телефона і задню панель; фліп-чохли – по вигляду схожі на блокнот, тут кришка відкривається не вбік, а вниз. У таких чохлах переважно застосовують застібки на магнітах, для зручності використання. Створюють такі чохли з малюнками та без - завжди можна обрати щось на свій смак. Щодо матеріалів, з яких виготовляють чохли, то, це можуть бути: силіконові кейси; чохли зі шкіри чи еко-шкіри; пластикові чохли, кейси з термопластичного поліуретану; пластикові та комбіновані, в яких поєднано декілька матеріалів. Існують також чохли для захисту Вашого мобільного пристрою від впливу різних факторів: водонепроникні та протиударні. Такі чохли незамінні для подорожей чи при заняттях активними видами спорту.

Інформація про переваги використання засобів захисту телефону

Кейси не тільки захищають Ваш телефон від можливих пошкоджень, а й зроблять Ваш мобільний пристрій особливим. Адже, персональний дизайн це завжди підкреслення вашої індивідуальності! Сучасні чохли для телефонів не схильні до пошкоджень, таких як стирання малюнка,або вицвітання кольорів. Матеріали відзначаються міцністю і можуть служити не один рік. Коротка інформація про бренд Apple Компанію Apple було засновано ще 1 квітня 1976 Стівом Джобсом, Стівом Возняком і Рональдом Вейном. На сьогоднішній день, це третя по величині компанія-виробник мобільних телефонів, і не тільки. Також Apple займає не останнє місце у рейтингах компаній, які обирає молодь. Крім цього, кожного року компанія Apple організовує виставку MacWorld, на якій можна ознайомитись з новинками програмного забезпечення і новою продукцією. Асортимент постійно оновлюється та вдосконалюється, що, безперечно,свідчить про розвиток компанії, саме тому продукція Apple завжди залишається популярною.