Чехлы на Apple - чохол для телефонов

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір кейсів для мобільних пристроїв Apple

Марка Apple постійно вдосконалюється, адже кількість нових моделей телефонів невпинно росте. Відповідно, існує і широкий вибір аксесуарів для мобільних пристроїв. На ринку представлені кейси як для моделей нового покоління, так і для найперших пристроїв-дебютантів, випущених даною маркою.

За бажанням можна вибрати:

чохли-книжки – по вигляду схожі на книгу, верхня панель відкривається вбік. Бувають із застібками та на магнітах; силіконові кейси – захищають бокові сторони телефона і задню панель; фліп-чохли – по вигляду схожі на блокнот, тут кришка відкривається не вбік, а вниз. У таких чохлах переважно застосовують застібки на магнітах, для зручності використання. Створюють такі чохли з малюнками та без - завжди можна обрати щось на свій смак. Щодо матеріалів, з яких виготовляють чохли, то, це можуть бути: силіконові кейси; чохли зі шкіри чи еко-шкіри; пластикові чохли, кейси з термопластичного поліуретану; пластикові та комбіновані, в яких поєднано декілька матеріалів. Існують також чохли для захисту Вашого мобільного пристрою від впливу різних факторів: водонепроникні та протиударні. Такі чохли незамінні для подорожей чи при заняттях активними видами спорту.

Інформація про переваги використання засобів захисту телефону

Кейси не тільки захищають Ваш телефон від можливих пошкоджень, а й зроблять Ваш мобільний пристрій особливим. Адже, персональний дизайн це завжди підкреслення вашої індивідуальності! Сучасні чохли для телефонів не схильні до пошкоджень, таких як стирання малюнка,або вицвітання кольорів. Матеріали відзначаються міцністю і можуть служити не один рік. Коротка інформація про бренд Apple Компанію Apple було засновано ще 1 квітня 1976 Стівом Джобсом, Стівом Возняком і Рональдом Вейном. На сьогоднішній день, це третя по величині компанія-виробник мобільних телефонів, і не тільки. Також Apple займає не останнє місце у рейтингах компаній, які обирає молодь. Крім цього, кожного року компанія Apple організовує виставку MacWorld, на якій можна ознайомитись з новинками програмного забезпечення і новою продукцією. Асортимент постійно оновлюється та вдосконалюється, що, безперечно,свідчить про розвиток компанії, саме тому продукція Apple завжди залишається популярною.