+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Чохли на телефон Alcatel 1SE (2020)

Смартфони Alcatel 1S, Alcatel 1S (2020), Alcatel 1S (2021), то абсолютно різні моделі

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Захистіть вразливий корпус вашого Alcatel 1SE (2020)

Завдяки технологічному розвитку, мобільні телефони стають дедалі більш необхідним елементом нашого життя. Однак, сучасні смартфони легко пошкодити в процесі щоденної експлуатації. Напевне, ви помічали, що навіть незначний контакт із твердою поверхнею може залишити сліди на вразливому корпусі пристрою. Годі вже й казати про те, що станеться якщо ви покладете телефон до кишені, де лежать ключі або монетка. Чисельні пошкодження помітно погіршують естетичний вигляд смартфону, а, іноді, роблять його подальше використання неможливим. Якщо вас турбує це питання, ми маємо чудове рішення. Захисні чохли надійно вбережуть ваш Alcatel 1SE (2020) від більшості типових пошкоджень.

Захисний чохол – це гарний та міцний аксесуар

Придбання захисного чохлу стане вигідною інвестицією у безпеку вашого смартфону. Подібні вироби чудово захистять корпус вашого пристрою від бруду, пилу та подряпин. Хоча вам все одно доведеться обережно користуватися телефоном, чохол допоможе звести до мінімуму негативні наслідки серйозних пошкоджень, наприклад, у разі падіння телефону. Якщо ж на корпусі вашого пристрою вже з’явилися помітні подряпини, захисний чохол миттєво їх приховає. Представлені вироби були виготовлені з якісних та міцних матеріалів, що гарантує надійний захист смартфону та довготривалу експлуатацію самого чохлу. Варто зазначити, що кожен виріб було спеціально створено для вашого Alcatel 1SE (2020), завдяки чому вони щільно прилягатимуть до корпусу телефону. Самі чохли легкі та тоненькі, завдяки чому, не впливатимуть на розміри смартфону, а наявність усіх необхідних вирізів дозволить мати доступ до усіх компонентів та роз’ємів пристрою.

Великий асортимент захисних чохлів

У нашому магазині представлена багата колекція захисних чохлів для вашого Alcatel 1SE (2020). Ви можете обрати потрібний виріб серед розмаїття яскравих кольорів, стильних принтів, оригінальної абстракції, гарних зображень та кумедних написів. Чохол не просто захистить корпус вашого смартфону від пошкоджень, а й стане повноцінним аксесуаром. Ви можете обрати декілька виробів та змінювати їх згідно до одягу, настрою чи події. Чохол вигідно підкреслить дизайн вашого телефону, а також розповість оточуючим про ваш неперевершений смак.