Чехлы на Alcatel - чохол для телефонов

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір чохів для мобільних телефонів Alcatel

В інтернет-магазині Etuo ви знайдете дуже великий вибір силіконових чохлів і чохів-книг для мобільних телефонів французької марки Alcatel. Всі чохли для мобільних телефонів, які доступні у магазині Etuo, виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує довготривалий захист та завжди прекрасний вигляд Вашого пристрою. Корпус мобільного телефону Alcatel - це незамінний гаджет, який захищає пристрій від подряпин, стирання чи бруду, а також поглинає наслідки падіння смартфона. Серії чохлів від магазину Etuo складаються з загалом кількох сотень готових графічних дизайнів, тому кожен знайде корпус спеціально для себе. Чохол для смартфона від торгової марки Alcatel - це не тільки якісна безпека для вашого мобільного телефону, але й цікава ідея подарунка для ваших друзів та родичів.

Ідеально підібраний чохол для мобільного телефону Alcatel

Смартфони від відомого виробника Alcatel - це надзвичайно складні пристрої, що поєднують в собі новаторські технології, естетичний вигляд та зручність використання. Однак, як і будь-який електронний пристрій, смартфони Alcatel є крихкими та делікатними, тому потребують додаткового захисту у вигляді захисного чохла. Бампер не тільки захищає мобільний телефон від наслідків ударів чи падінь, але також служить захисним покриттям від бруду, відбитків пальців, слідів жиру та пилу. Вирішуючи придбати смартфон від Alcatel, варто придбати сучасний і стильний чохол, який ідеально підходить до обраної моделі мобільного телефону.

Alcatel - опис торгової марки

Створена в 2006 році французька компанія Alcatel-Lucent була об'єднана з двох фірм: Alcatela та Lucent Technologies. Варто, однак, зазначити, що історія бренду Alcatel як незалежної компанії розпочалася в далекому 1898 році, коли французький інженер П’єр Азарія заснував компанію CGE, котра була лідером галузі цифрової комунікації та виробником швидкісної залізниці. З часом торгова марка змінла назву на Alcatel Alsthom. Найпопулярнішою серією смартфонів був Alcatel One Touch Idol, але також були виконані серії Pop та Pixi. Серед інших брендів французька компанія виділяється своїми моделями з фантастичним дизайном та доступною ціною.