Bluetooth колонки (Блютуз колонки)

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Bluetooth колонка

Сьогодні, сучасні мобільні технології сягнули такого рівня, що користувачеві достатньо мати один пристрій, у якому сконцентровані усі можливі сучасні функції. Однією із них є функція мультимедійного центру. Гарна якість звуку у зовнішніх динаміках – притаманна сьогодні лише кільком преміальним моделям смартфонів деяких виробників. Та, навіть й тут існують певні проблеми, коли мова йде про гучність зовнішніх динаміків близької до максимальної. Крім цього, робота смартфону на максимальній гучності динаміків призводить до швидкого розрядження батареї. Ми пропонуємо придбати Bluetooth-динамік для вашого телефону - надзвичайно корисний та функціональний аксесуар. Достатньо кількох секунд, щоб з’єднати портативну Bluetooth колонку з вашим телефоном. З’єднання відбувається за допомогою бездротового Bluetooth модуля вашого телефону. Забудьте про вічно спутані шнури та складні схеми підключення. Телефон, на якому програється аудіо або відео може знаходиться в одній кімнаті, а блютуз колонка, при цьому, в іншій.

Bluetooth динаміки тільки відомих виробників

У нашому магазині etuo.com.ua ми пропонуємо продукцію тільки відомих виробників, якість продукції яких підтверджена часом та репутацією. У нас представлені, як компактні Bluetooth-динаміки для телефонів потужністю на 3 ВТ, що ідеально підійдуть у випадку подорожей, так й великі Bluetooth колонки потужністю 10 Вт, які можуть бути використані у якості акустичної системи вдома. Звичайно, у нас є в наявності блютуз колонки проміжної потужності – 6Вт. Деякі моделі колонок мають вбудований мікрофон, тож вони можуть використовуватись, як гучномовець

Багато годин роботи Bluetooth-колонки

Bluetooth колонки – це практичні та стильні аксесуари, які дозволять вам насолоджуватися об’ємною якістю звуку у будь-якому місці. В асортименті нашого магазину ми представляємо блютуз динаміки елегантного та оригінального дизайну. Ви зможете найти блютуз колонки не тільки різного розміру, форми але й кольору. Вбудовані акумулятори великої ємності, забезпечують багатогодинний режим роботи колонок. А це означає, що ви з легкістю можете брати їх із собою на прогулянку, пікнік або туристичний похід. Звичайно, для такого цікавого аксесуару, в нашому магазині представлено й додаткове обладнання. Наприклад, набір зарядних шнурів.