Як захистити дані на iPhone? Переваги резервного копіювання

Більшість користувачів смартфонів нехтують створенням резервної копії даних. Не кожен розуміє, навіщо потрібна ця функція. Однак Apple завжди наголошує на тому, що можливість зберігати фотографії, паролі та повідомлення за допомогою однієї кнопки – чи не найбільший винахід серед інших інновацій.

Що таке резервне копіювання?

Сучасний смартфон – це не просто гаджет для зв'язку з близькими або користування інтернетом у будь-якому місці. Він перетворився на сховище спогадів і корисної інформації, яку кожен власник накопичує роками. Втрачаючи їх, стирається частина життя. Адже багато подій, зафіксованих у мегабайтах літер і зображень, вже ніколи не повернуться.

Регулярне створення резервної копії має багато переваг:

• Можливість швидко перенести контакти, паролі та інші дані при купівлі нової моделі iPhone.

• Бекап налаштувань системи, якщо телефон зламається.

• Пошук необхідної інформації для навчання/роботи після крадіжки або втрати телефону.

Резервна копія знижує збитки завдяки відновленню доступу до платних мобільних додатків.

Є два варіанти збереження даних: локальний та хмарний. Обидва методи мають свої переваги. Користувач самостійно обирає майбутнє місце розташування резервної копії. У випадку з локальним бекапом збереження відбуватиметься кожного разу, коли смартфон будуть з’єднувати з ПК.

Резервна копія за допомогою iTunes

1. Як захистити дані на iPhone? Переваги резервного копіювання

Щоб самостійно керувати своїми даними, потрібно під’єднати смартфон до ПК. Користувачам будь-яких операційних систем, крім Mac OS, необхідно встановити iTunes і тільки потім починати копіювання.

Як зробити локальну резервну копію:

• З'єднати смартфон з ПК за допомогою USB-перехідника.

• Запустити на комп'ютері програму iTunes.

• Натиснути на зображення iPhone, перейти у розділ «Огляд» та обрати «Створити копію зараз».

• У новому вікні обрати «Без копій програм».

Не можна створювати копію мобільних додатків, якщо ваш ПК не пройшов авторизацію в App Store.

Далі розпочнеться шифрування створеної копії. Для активації натисніть «Резервні копії» і оберіть «Зашифрувати резервну копію iPhone». Це обмежить доступ для тих, хто користується комп'ютером окрім вас.

Захист персональних даних за допомогою iCloud

2. Як захистити дані на iPhone? Переваги резервного копіювання

Збереження резервної копії в хмарному сховищі відбувається набагато швидше. Мобільність методу дозволяє прискорити процес і не залежати від обов'язкового підключення до ПК.

Щоб захистити персональні дані за допомогою iCloud, необхідно:

1. Відкрити на iPhone меню «Налаштування». Ви побачите свій профіль з ім'ям і зображенням. Натисніть на нього та оберіть iCloud.

2. Знайдіть розділ «Резервне копіювання» (зазвичай він знаходиться внизу).

3. Активуйте його.

Тепер ваші дані будуть автоматично зберігатися у хмарному сховищі. Будьте уважні, в iCloud діють певні обмеження – кожен користувач безкоштовно отримує лише 5 ГБ. Однак завжди є можливість придбати додаткове місце для збереження фото, відео та інших даних.

чохли для телефонів Перевір

Олексій Мельник
Олексій Мельник

Любитель нових технологій, роками захоплюється мобільними пристроями. Затятий любитель гаджетів і тестувальник GSM аксесуарів. Останнім часом — рецензент електронної техніки, редактор. У вільний час він майстрить та грає на приставці. У блозі etuo займається вирішенням проблем, з якими користувачі смартфонів стикаються щодня.

Рейтинг: 4.50 / 5.0 (10)
Ваша думка
Будь ласка, виберіть один з рейтингів вище.